Amerikas Gospeļkora Ziemassvētku koncerts

14.12.2016. pansionātā „Liepa” viesojās Gospeļu koris no Amerikas. Koris uzstājās ar desmit populārām tradicionālajām Ziemassvētku dziesmām, ko labi pazīst un dzied visā pasaulē.

Rīgas 69.vidusskolas skolēnu koncerts

06.12.2016. Rīgas 69.vidusskolas skolēni uzstājās ar dažādiem skaistiem priekšnesumiem, kas pansionāta iedzīvotājiem ļoti patika atstājot prieku un smaidu uz sejām.

Ziemassvētku dekorācijas veidošana

05.12.2016. pansionāta “Liepa” klienti ikdienas darba terapijā izveido skaistas dekorācijas gatavojoties Ziemassvētkiem.

Koncerts par godu Latvijas proklamēšanas gadadienai

17.02.2017. pansionātā “Liepa” viesojās Rīgas Imantas vidusskolas meiteņu koris „UNDA”, zēnu koris „AUSEKLĪTIS”, mūsdienu deju kolektīvs „DEBIJA” un tautas deju kolektīvs “DEGSMĪTE”. Rīgas Imantas vidusskolas skolnieki uzstājās ar dažādiem priekšnesumiem – dziedāja dažādas skanīgas latviešu tautas dziesmas, dejoja un skaitīja patriotiskus dzejoļus par Latviju.

Koncerts par godu Latvijas proklamēšanas gadadienai

16.11.2016. pansionātā “Liepa” ar skaitu koncertu uzstājās Ziemeļvalstu ģimnāzijas vokāli instrumentālais ansamblis “Ziemeļvējš”.

Lāčplēša dienas piemiņas pasākums

11.11.2016. folkloras kopa “Upe” priecēja apmeklētājus ar latviešu seno mūziku. Dziesmas tika izpildītas oriģinālvalodās, atskaņojot senās melodijas un uzsvars tika likta uz senajiem, autentiskajiem folkloras instrumentiem, kā dūdas, stabules, mandolīnas.

Līgo svinēšana SAC “Liepa” 2016

Līgo svinēšana SAC “Liepa”2016