SIA ,,Senioru nams” savu darbību uzsāka 2006. gada 26. martā, kurai ir divas struktūrvienības: dienas aprūpes centrs “Liepa”, personām ar diagnozi demence un sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumu sniegšana pensijas vecuma persnonām un personām ar I un II.grupas invaliditāti, kuras sasniegušas 18. gadu vecumu jeb sociālās aprūpes centrs pansionāts “Liepa”.

Mūsu  centros strādā ap 60 kvalificētu darbinieku, kuri ik dienas rūpējas par abu centru  izaugsmi un pakalpojuma sniegšanas kvalitāti.

Katra situācija ir atšķirīga un katrs klients ir unikāla personība, kurai ir nepieciešamas individuālas vajadzības, tādēļ mēs cenšamies maksimāli izprast katra klienta situāciju un sniegt aprūpi atbilstoši viņa vajadzībām, piedāvājot, gan dienas aprūpes centra apmeklēšanu, gan patstāvīgu uzturēšanos un dzīvošanu SAC “LIEPA” aprūpes centrā.

Mērķis

Kļūt par vienu no labākajiem sociālo pakalpojumu nodrošināšanas nozarē, nodrošinot, uzlabojot un pilnveidojot sniegto pakalpojumu daudzveidību un kvalitāti, tādējādi iegūstot arvien vairāk apmierinātu klientu ar mūsu piedāvāto pakalpojumu.

Misija

Biedrības attīstības process ir vērsts uz sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanas kvalitāti atbilstoši mūsdienu standartiem. Iespēja nodrošināt katram klientam cienīgas vecumdienas un dzīvi institūcijā, kur katrs klients var sajust īpašu uzmanību un rūpes.

Vīzija

Seniori un personas ar invaliditātes problēmām arvien vairāk vēlēsies un varēs pavadīt savu dzīvi pilnvērtīgi un laimīgi dzīvojot arī sociālās aprūpes centrā. Atrast sev jaunus draugus, dalīties ar pieredzēto, iesaistīties centra sociālajā dzīvē un saukt to par mājām.

“Mums rūp” nav tikai vārdi

Kāpēc tieši mēs?

Mēs esam viens no Rīgas lielākajiem un perspektīvākajiem sociālās aprūpes centriem, kas sniedz pakalpojumus vairāk kā 150 klientiem. Ik dienas šis skaits pieaug un arvien vairāk ir tādu klientu, kuri dzīvo mūsu centrā daudzus gadus un ir ļoti apmierināti ar saņemtajiem pakalpojumiem, un sauc šo vietu par savām mājām.