top of page

AKTUĀLĀS

VAKANCES

Who Are We

MĒS PIEDĀVĀJAM

SIA  „Senioru nams” šobrīd strādā ap 70 algotu darbinieku, gan sociālās aprūpes centrā ”Liepa”, gan dienas aprūpes centrā, kuri ik dienu sniedz sociālos pakalpojumus aptuveni 150 klientiem. Uzņēmumam paplašinoties un attīstoties, klientu skaits palielinās ik dienas, tādēļ mēs aicinām darbā arvien jaunus, enerģiskus un strādāt gribošus darbiniekus.

 

Mēs savukārt piedāvājam:

  • Elastīgus un slīdošus darba grafikus, kurus ir iespējams apvienot ar studijām, un citiem darbiem;

  • Stabilu ikmēneša apmaksu un ilgtermiņa darba piedāvājumus;

  • Izaugsmi profesionālajā karjerā;

  • Lojālu un pretimnākošu attieksmi pret darbiniekiem;

  • Sociālās garantijas;

  • Draudzīgu kolektīvu un kopīgus pasākumus.
     

Ja Jūs esat ieinteresēti kādā no šīm vakancēm, lūdzu sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli mums uz e-pastu: senioru.nams@inbox.lv, vai zvaniet:  67416062, vai nāciet uz mūsu biroju: Akāciju ielā iela 5, Rīga, kur uz vietas veiksim pārrunas, ar pretendentu.

Pie mums esat gaidīti jebkurā darba dienā no plkst. 9:00-17:00 (vēlams iepriekš saskaņot tikšanās laiku)!

Sociālais darbinieks Identificē klienta (indivīda grupas) sociālās problēmas un vada sociāla gadījuma risināšanas gaitu, pārstāv klienta intereses un tiesības, kārto klientu dokumentāciju, izstrādā priekšlikumus sociālo problēmu risināšanai. Sociālais darbinieks atbalsta klientus dažādās jomās, kurās klienti paši bieži vien ir bezspēcīgi, veic pārrunas ar viņiem un iesaista SAC sociālajā dzīvē. Darbinieka amata pildīšanai nepieciešamā izglītība – Augstākā izglītība sociālajā darbā. Kvalifikācija – Sociālais darbinieks. Darbinieka amata pildīšanai nepieciešamā izglītība – Augstākā izglītība sociālajā darbā. Kvalifikācija – Sociālais darbinieks

Medmāsa Veikt klientu ārstniecību pēc ģimenes ārsta norīkojumiem, veikt klientu novērošanu, aprūpes problēmu noteikšanu, dokumentēt veiktās darbības, koordinēt SAC aprūpētāju darbu u.c. darba pienākumi. Darbinieka amata pildīšanai nepieciešamā izglītība: Vidējā profesionālā izglītība, pirmā līmeņa vai otrā līmeņa augstākā izglītība veselības aprūpē vai māszinībās; apliecinājums par esamību „māsu” reģistrā. Darba dienas maiņās pēc grafika.

Aprūpētājs/slimnieku kopējs Aprūpētāja darba pienākums ir palīdzēt SAC klientiem veikt dažādus ikdienas darbus – jāpalīdz paēst, nomazgāties, pārģērbties, jāsakopj klientu istabiņas, jātrīra tās, jāmaina inkontinences līdzekļi (ja nepieciešams), jāmaina gultasveļa, jādodas pastaigās ar klientiem pa SAC teritoriju, jāpavada uz veikaliem, slimnīcām, jāuzmana klienta apģērbs un kopējais izskats. Jāpalīdz klientam jebkurā viņam svarīgā un nepieciešamā dzīves jomā. Darbinieka amata pildīšanai nepieciešamā izglītība: Vidējā vispārējā, vidējā profesionālā izglītība. Darbs ir dienas un nakts maiņās.

Sanitārs Sanitāra pienākumos ietilpst palīdzēt aprūpētājiem veikt klienta higiēnas procedūras, rūpēties par tīrās un netīrās veļas rotāciju SAC nodaļās, apmainīt matračus, pārvietot gultas un mēbeles, palīdzēt aprūpētājiem pēc nepieciešamības. Darbinieka amata pildīšanai nepieciešamā izglītība: Vidējā vispārējā, vidējā profesionālā izglītība. Darba dienas maiņās/pēc grafika.

Veļas mazgātāja/-s Veļas mazgātāja darbs ir rūpēties par centra gultas veļu un klientu drēbēm. Mazgāt tās, dezinficēt, veikt uzskaiti, gludināt. Darbinieka amata pildīšanai nepieciešamā izglītība: Vidējā vispārējā, vidējā profesionālā izglītība. Darba dienas maiņās/pēc grafika.

bottom of page