top of page
senior-woman-with-her-caregiver-outdoor.png

Par mums

SAC Liepa

Par SIA "Senioru nams"

SIA ,,Senioru nams” savu darbību uzsāka 2006. gada 26. martā, mums ir trīs struktūrvienības: dienas aprūpes centrs “Liepa”, personām ar diagnozi demence, sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumu sniegšana pensijas vecuma persnonām un personām ar I un II.grupas invaliditāti, kuras sasniegušas 18. gadu vecumu jeb sociālās aprūpes centrs “Liepa” un sociālās aprūpes centrs "Senlejas".

Mūsu  centros strādā vairāk kā 70 darbinieku, kuri ik dienas rūpējas par abu centru  izaugsmi un pakalpojuma sniegšanas kvalitāti.

Katra situācija ir atšķirīga un katrs klients ir unikāla personība, kurai ir nepieciešamas individuālas vajadzības, tādēļ mēs cenšamies maksimāli izprast katra klienta situāciju un sniegt aprūpi atbilstoši viņa vajadzībām, piedāvājot, gan dienas aprūpes centra apmeklēšanu, gan patstāvīgu uzturēšanos un dzīvošanu SAC “LIEPA” vai SAC "Senlejas".

MĒRĶIS

Kļūt par vienu no labākajiem sociālo pakalpojumu nodrošināšanas nozarē, nodrošinot, uzlabojot un pilnveidojot sniegto pakalpojumu daudzveidību un kvalitāti, tādējādi iegūstot arvien vairāk apmierinātu klientu ar mūsu piedāvāto pakalpojumu.

MISIJA

Sabiedrības attīstības process ir vērsts uz sociālās aprūpes pakalpojumu sniegšanas kvalitāti atbilstoši mūsdienu standartiem. Iespēja nodrošināt katram klientam cienīgas vecumdienas un dzīvi institūcijā, kur katrs klients var sajust īpašu uzmanību un rūpes.

VĪZIJA

Seniori un personas ar invaliditātes problēmām arvien vairāk vēlēsies un varēs pavadīt savu dzīvi pilnvērtīgi un laimīgi dzīvojot arī sociālās aprūpes centrā. Atrast sev jaunus draugus, dalīties ar pieredzēto, iesaistīties centra sociālajā dzīvē un saukt to par mājām.

bottom of page